Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER

Nasıl Çalışır ? (GEB)

 

 

GÜVENLİ E-TİCARET BARTER (GEB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Alırken Avantajları Nelerdir

Güvence:

efektifbarter.com Güvenli e-Ticaret Barter (GEB) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Satıcı belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir bir kargo bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz Barter ve ödeme Bakiyesi Güvenli e-Ticaret Barter (GEB) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli E-Ticaret Barter (GEB) havuz hesabından geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek ilgili süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme:

Ödemenizi Barter, Takas, Banka Çeki, Havale, kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeyi üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

Satıcı Puanı:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra satıcı ile ilgili düşüncelerinizi diğer efektifbarter.com kullanıcılarıyla paylaşabilir, vereceğiniz puanla satıcıları değerlendirebilirsiniz. Böylece paylaştığınız yorumlarla diğer alıcıları alışveriş sürecinde yönlendirebilir, fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

Ürün Satarken Avantajları Nelerdir

İşinizi Büyütün:

efektifbarter.com’da ticaret yaparak milyonlarca alıcıya kolaylıkla ulaşabilir, işinizi internet ortamında büyütebilir, rahatlıkla gelirlerinize gelir katabilirsiniz.

Güvence:

Güvenli e-Ticaret Barter (GEB) ile yaptığınız alışverişlerde tahsilatınız efektifbarter.com Üyelik Sözleşmesi hükümleri doğrultusunda güvence altındadır. Siz ürünü göndermeden önce alıcıdan ürünün bedeli tahsil edilir ve efektifbarter.com havuz hesabında işlem onaylanıncaya kadar bekletilir. Ürün alıcıya ulaşıp alıcının onay vermesinden ve Güvenli e-Ticaret Barter (GEB) ile ilgili kural ve koşulların yerine getirilmesinden sonra Barter ve Nakit Bakiyeniz ; ürün bedelinden Komisyon hizmet bedeli düşürülerek efektifbarter hesabınıza aynı anda aktarılır. Tüm bu süreç içerisinde tahsilatınız efektifbarter.com güvencesinde olduğu için kafanız rahat eder. efektifbarter.com bu süreç içerisinde hiçbir şekilde paranızı işletmez.

Satıcı Puanı:

Güvenli e-Ticaret Barter (GEB) ile yaptığınız başarılı satışlar sonrasında alıcılar size yorum bırakabilir, profilinize puan verebilirler. Profil puanınızın yüksek olması güvenilirliğinizi artırır ve diğer alıcılar için de olumlu bir etki bırakır

KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963