Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER

Alışveriş Nasıl Yapılır ?

Sitede Alışveriş Nasıl Yapılır

Üye girişinden sonra Yayında olan arzlardan birini seçerek ‘Sepete At’ veya ‘Hemen Al’ diyerek teslimat seçenekleri sayfasında gelirsiniz.

Bilgi girişleri yapıldıktan sonra devam ederek ödeme seçeneklerine gelirsiniz.

Sitemizde iki türlü hesap sistemi kullanılmaktadır. Bu hesaplar özellikle Kısmi barter işlemlerinin yapılabilmesi için kullanılmaktadır.

Nakit Hesap : Nakit, Banka Havalesi, Kredi Kartı, Banka Çeki vb. Ödeme seçenekleri ile nakit hesaba yükleme yapılır. Yapılan nakit satışlardaki bakiye de bu hesapta takip edilir. Bu hesaptaki bakiyeyi üye istediği zaman alabilir.

Barter Hesabı : Satılan ürünlerin barter bakiyesi veya barter kredi işlemleri bu hesapta takip edilir. Bu hesaptaki bakiyeler sadece www.efektifbarter.com sitesi içerisinde kullanılabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

Barter Kredi Talebi : Sitemizde barter ile alışveriş yapılabilmesi için barter hesabında bakiyenin bulunması gerekmektedir. Bu hesapta bakiye yok ise Kredi talebi yapılabilir, satış yaparak bakiye oluşturulabilir veya diğer nakit ödeme seçeneklerinden birini kullanarak da işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yani barter bakiyesi yerine nakit ödeme yaparak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Yükle : Bu alanda Sanal Pos sistemini kullanarak sitemizdeki hesabınıza nakit yükleme yapabilirsiniz.

Havale Yap : Banka Hesaplarımıza havale yaparak, sitemizdeki nakit hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963