Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Güvenliğinizi Nasıl Sağlıyoruz
BAYİLİK & FRANCHISE Franchising (Bayilik) - Brokerlik TESLİMAT Teslimat Koşulları İADE KOŞULLARI İade Koşulları ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK Güvenliğinizi Nasıl Sağlıyoruz SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Güvenliğinizi Nasıl Sağlıyoruz

GÜVENLİĞİNİZİ NASIL SAĞLIYORUZ

Güvenli Alışveriş Platformu

Efektifbarter.com Güvenli E-Ticaret Barter (GEB) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız ve Barter Bakiyeniz güvence altındadır. Satın aldığınız ürünün kargo bilgisini takip edebilir, teslim aldığınız ürünü inceleyip istediğiniz özelliklerde değilse iade ederek paranızı ve barter bakiyenizi geri alabilirsiniz. Ürünü teslim alıp onay vermeden satıcıya ödeme yapılmadığı için, paranızın iade olmaması riskini yaşamazsınız.

Güvenli e-Ticaret Barter sistemi ile yaptığınız satışlarda ürünü kargoya verdikten sonra iade olmaması halinde, kargo alıcıya ulaştıktan sonra paranız hesabınıza yatırılır, risk almazsınız.

Kredi Kartı Güvenliği

Herhangi bir kredi kartınızla (Axess, CardFinans, Bonus, Maximum, World Card) Güvenli e-Ticaret sistemimiz içinde güvenle işlem yapabilirsiniz;

Güvenli e-Ticaret işlemleri efektifbarter.com’un SSL güvenlik sertifikası sunucusu olan “Network Solutions” tarafından gerçekleştirilmektedir. Kredi kartınızla yaptığınız ödemeler nedeniyle oluşan veri akışı, SSL şifreleme teknolojisi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz efektifbarter.com tarafından ödeme işleminin tamamlanmasından sonra herhangi bir amaçla saklanmamakta veya kullanılmamaktadır.

Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizde 3D Secure kullanılmaktadır. Böylece ödeme sırasında alınan kredi kartı bilgileri, kartı basan banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorularak doğrulanmaktadır.

KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963