Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER

Kampanyalar

KAMPANYALAR

Part Time veya Full Time Çalışacak Elemanlar Arıyoruz.

Sadece Türkiye değil, Dünya'nın Her yerinden çalışacak part time yada Full time çalışacak elemanlar arıyoruz.

Pazarlamacıdan Grafikere, Web tasarımcıdan, Muhasebeciye, danışmandan, doktora, üst yöneticiden işçiye kadar birçok alanda eleman arıyoruz.

Sistemimizde Full time ve Part time için farklı iş anlaşmaları bulunmaktadır. Bu anlaşmalar ile ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıdaki gibidir.

Full Time Çalışma Şartları

 • Bu alanda çalışacak kişiler, merkez ile doğrudan bağlantılı olup uzman oldukları alanlara ve çalışacakları bölgelere göre yönlendirilirler.

 • Aynı bölgede, aynı uzmanlık alanı ile ilgili konularda ihtiyaç sayısına göre üst ve alt yetkili tayini yapılacak veya belli sayıda kişi tercih edilecektir.

 • Mesai konusunda, belli bir ofis olsa da, bilgisayar ve telefonun bulunduğu her yer olarak kullanılabilmektedir. Katılım zorunluluğu yoktur, Fakat mesai saatleri içerisinde ulaşım zorunluluğu vardır.

 • Bu konuda aradığımız belli başlı sektörler : Emlak, Gayrimenkul, İnşaat, Otomotiv, Yedek parça, Oto servis, Medya reklam faaliyetleri ve hizmetler, toptan veya perakende ticari faaliyetler (alış, satış, aracı vs.), Hizmet sektörü (Sağlık, turizm, avukatlık, danışmanlık, muhasebe, sigorta vs) özet olarak sitemizde menülerde bulunan her sektörde iş alanına göre uzmanlık verilebilir.

 • Talep durumuna göre farklı veya yeni sektörlerde de uzmanlık verilebilir.

 • Full time mesai uygulamasındaki anlaşmalar sadece Önümüzdeki 1 sene için ücretsiz franchise anlaşmalıdır.

 • Franchise anlaşması ilgili ayrıntılı bilgi için Tıklayınız.

Part Time Çalışma Şartları

 • Bu alanda çalışacak olan kişiler, Şirketten tamamen bağımsız olarak çalışabilmektedir.

 • Bölge ve sektör kısıtlaması yoktur.

 • Dileyen herkes bu mesai uygulamasını siteden broker üyeliği ile başlatabilir. Üyelik tamamen ücretsizdir.

 • Broker, sisteme kazandırdığı her üyenin komisyonundan hesabına % 3 otomatik olarak yatar. Bu gelir süreklidir.

 • Kazandırdığı üyeleri ve gelirlerini başkasına devredebilir veya satabilir.

 • Bu sistemde broker in ödemesi gereken hiçbir bedel olmadığı gibi bilgi ve tecrübesine göre kazanabileceği çok gelir kazanma imkanı bulunmaktadır.

Yeni Kampanya - (Her İlan 30 TL) - (31.12.2018 Tarihine Kadar Geçerli)

31.12.2018 tarihine kadar onaylanmış her ilan başına 30 TL ödenecektir.

İlanda sınırlama sınırlama bulunmamaktadır. 1.000 ilan girişi de yapılabilir. 1.000 ilan için 30.000 TL ödeme yapılır.

Sitemimizde tüm üyelerin barter ve nakit hesapları bulunmaktadır. Bu ödemeler ilan girişleri sonrasında barter hesaplarına hemen yatırılacaktır.

Banka Kampanyası

Gerek Barter ve Gerekse nakit banka ödemelerinizi komisyon farkı olmadan taksitli olarak yapabilirsiniz. Bu Uygulama her üründe olmayıp bazı ürün yada hizmetlerde geçerlidir.

Banka Desteği

efektifbarter.com üyelerine anlaşmalı olduğumuz bankalardan daha cazip seçenekleri ile kredi alabilirsiniz.

Banka Sanal Çek Desteği

efektifbarter.com üyeleri Banka Havalesi ve Kredi kartı işlemlerini banka güvencesi ile yapabildikleri gibi yine banka çeklerini de banka güvencesi ile aşağıdaki bilgiler doğrultusunda yapabileceklerdir.

 • Sistem üzerinden sanal olarak banka çeklerini vadeli kesebilir, istediğiniz müşteriye gönderebilirsiniz.

 • Alıcı, kendisine gönderilen çeki, Altında Çeki kesen müşteri hakkında yer alan banka bilgilerine bakarak onaylar veya reddeder.

 • Onaylanarak alınan çek, yine aynı mantık çerçevesinde istediği kişi yada kuruma ciro edebilir.

 • Efektifbarter.com üzerinden kesilen banka çekleri, banka güvencesinde yapıldığından takibi, sağlamlığı ve güvenliği daha üst düzeyde olmaktadır.

 • Banka takibi haricinde, site üzerinden kesilen çekler için ayrıca değerlendirme notu verilebilecektir.

 • Sistem üzerinden hem banka tarafından hem de değerlendirme notu açısından sağlam olan firmalar banka garantisinde işlem yapabilecektir.

 • Zaman içerisinde sistem üzerinden kesilen banka çekleri sigortalanarak tahsilatı kesine çekilecektir.

 • Sistem yeni ve kredi kartı uygulamalı bir yöntem ile yapıldığından, ayrıca değerlendirmeye tabi tutulması ile birlikte sigortalanabilmesi, çek sahtekarlıklarını ortadan kaldıracaktır.

 • Sadece Çek değerli kağıt uygulamasının bu sistem ile kalkması hem firma, hem banka, hem de ülke açısından büyük kazanç sağlayacaktır.

Barter Kredisi

Üye’nin, barter sistemi içerisinde alım limiti üzerinde borçlanmak suretiyle mal veya hizmet satın alabilmesi için Efektif Barter tarafından verilebilecek alım yapma yetkisidir.

Üye’nin, barter sistemi ile ürün veya hizmet satın alabilmesi alım limiti oluşturmasına bağlıdır. Üye’nin Efektifbarter.com da yapacağı satışlardan doğacak barterli alacağından tahakkuk edecek komisyon kesintisinden sonra oluşacak bakiyesi üyenin alım limiti anlamındadır. Üye, sadece alım limiti miktarı kadar Efektifbarter.com'dan ürün veya hizmet satın alabilir. Üye, alacak bakiyesinin üzerinde bir miktarda alım işlemi yapabilmek için Efektif Barter tarafından kabul edilecek miktar ve nitelikte teminat vererek Barter Kredisi almak durumundadır.

Barter Kredisi kullanmak isteyen Üye, borçlarının karşılığını oluşturmak için Efektif Barter’a teminat olarak Banka Teminat Mektubu, Hazine Bonosu, Devlet Tahvili, Gayrimenkul İpoteği gibi hukuki enstrümanlar ve ekonomik değerler vermek durumundadır.

Üye, Efektifbarter.com'dan alım limitinin üzerinde alım yapmak suretiyle oluşacak borcunu, ürün veya hizmeti satın aldığı tarihten itibaren efektifbarter.com'da ürün veya hizmet satmak suretiyle 12 (oniki) ay içerisinde geri ödemek durumundadır. Üye, satın aldığı ürün veya hizmetin bedelini, 12 (oniki) aylık süre içerisinde kendi ürün veya hizmetini efektifbarter.com'da satmak suretiyle ödemez veya ödeyebildiği miktar borcunun tamamını karşılayamaz ise satın alma tarihinden itibaren 12.ayın sonunda barterli borcu nakden ödemek durumunda kalır.

KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963