Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

Ticariden Dergisi

İlan Kodu: 2194
ADET FİYATI
Değişken
BARTER ORANI
% 40
 
- +
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
Adres : 100. Yıl Mh. 14. Yol Sokak NO:11 H Blok K:2 D:207 Oto Center
Tel : 2126544581

TİCARİDEN DERGİSİ SAYFA REKLAMLARI

Ticariden Dergisi’nin Büyük Farkı Türkiye genelinde Tüm Otomotiv & Ticari Araç satış Plazalarının Satış & Servis Bekleme salonlarına ücretsiz gönderilmektedir.

Ticariden Dergisi Türkiye genelindeki Otomotiv & Ticari Yetkili Satıcıları ve Servislerinin bekleme salonlarına 5'şer adet PTT tarafından ücretsiz olarak gönderimi gerçekleştirilmektedir.

Toplamda ise Sektör içi ve Sektör dışına gönderim sağlanmaktadır.

Özel dağıtımı ise 7,500 adeti Aylık PTT dağıtım ile gönderilmektedir. 

Ticariden Dijital E-Dergi Aylık (İphone-Android-Pc-Mec-Tablet) Ortalama 36 bin kişi tarafından ücretsiz olarak okunmaktadır.

 

Ticariden.comadlı sitemiz yayın hayatına devam ediyor. www.ticariden.com yayınına sizin de reklam katkılarınızla güçlü bir şekilde devam etmesini arzu ediyoruz.

 

İstanbul Basın Yayın tarafından, elektronik medyada yer alan sitemiz; otomotiv sektörünün tüm yeniliklerini, sektörün tüm hareketlerini; makro ve mikro bakış açılarıyla; takipçileri için izliyor ve paylaşıyor.

 

Ticariden.com da yenilikler bitmiyor. Yayın hayatına güçlü bir şekilde devam eden  www.ticariden.comsitesi ortalama olarak Google Analytics ten aldığımız veri neticesinde günlük 3,350 ile 4,807 arası giriş yapılıyor. Aylık Sayfa Görüntülenme 783,904kişi veBuna ek olarak.  E-Ticariden Dergisi Online olarak ücretsiz 25 Bin  (İphone-Android-Pc veya tablet) kişi tarafından indirilip okunuyor.

Ticariden Dergisi (İphone-Android-Pc veya tablet) cihazlarda dijital uygulama olan dMags portalında yerini aldı ayrıntılı bilgi için www.dmags.net inceleye bilirsiniz. E-Ticariden Dergisi Online olarak ücretsiz 11 Bin  (İphone-Android-Pc veya tablet) kişi tarafından indirilip okunuyor.


286
görüntüleme
Kapıda yada elden ödeme (nakit)
Kredi Kartı
Havale
Banka Çeki
Senet
Altın
İlan hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız
Test Detay
BENZER İLANLAR
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963