Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

Organik Et & Tavuk Ürünleri

İlan Kodu: 6131
ADET FİYATI
Değişken
BARTER ORANI
% 0
 
- +
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
Tel : +90 (532) 707 4084
Web : http://umulciftligi.com/

Organik Et & Tavuk Ürünleri

Organik ürünler ile beslenen, GDO’lu yem kullanılmadan, antibiyotiklere maruz kalmadan, hayvanların doğasına uygun ortamlarda barındırıldığı ve rahatça dolaşan, organik sertifikaları ve kayıtlı hayvanlardan tamamen organik işlemlerle organik et ve organik tavuk ürünleri  üretilmektedir.

Organik koşullara bağlı yetiştirilen et ve tavuk ürünleri ile  konvansiyonel et ve tavuk ürünler arasında bir çok fark var vardır.

  • Organik et ve organik tavuk ürünlerinin organik olmayanlara nazaran yüzde 50 daha fazla omega-3 yağ asitleri, demir, E vitamini ve karotenoid içerir.
  • Organik hayvan yetiştiriciliği yasalarına göre hayvanların belli süreleri açık havada geçirmeleri olduğundan hayvanlar sürekli rahatça hareket halindedirler.
  • Bu yüzden organik hayvan etleri daha sert ve koyu renge sahip olur. Pişme süreleri ise konvansiyonel olanlara göre biraz daha uzundur.
  • Organik et ve organik tavuk ürünleri hepimizin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılayacaktır. Bir çok hastalığa karşı şifa niteliğindedirler. Mutfak ve sofralarınıza farklı lezzetleriyle eşlik edecekler.

Organik et ve tavuk ürünleri  uygun fiyatlarla umulciftligi.com‘da.


641
görüntüleme
Kapıda yada elden ödeme (nakit)
Kredi Kartı
Havale
Banka Çeki
Senet
Altın
İlan hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız
Test Detay
BENZER İLANLAR
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963