Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

Fatih Sultan Mehmet Han Kılıcı

İlan Kodu: 32561
ADET FİYATI
299
TL
,00
BARTER ORANI
% 0
 
- +
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
Tel : 905433139963
Web : https://www.kilicevi.com/fatih-sultan-mehmet-kilic

 

Malzeme - Ağırlık(gr)

Dekoratif - 304 Kalite Paslanmaz GERÇEK Çelik - 1190 gr
Tam Boy - Et Kalınlığı  90 cm   - 4 mm 
Kabza ( sap ) Dayanıklı - Kök Ceviz
Balçak (Çelikle sapın birleştiği kısım) Pirinç
Açıklama - 430 Kalite Paslanmaz "GERÇEK" Çelikten Üretilmiştir.
- Balçak ve Kabze Çeliğe Perçinleme Yöntemiyle montajlanmıştır. Darbelere Dayanıklıdır.
-  Üzerindeki işlemede Tuğra + Besmele + Fetih Suresinin İlk Ayeti Yazmaktadır.
- Referanslarımızı ve Müşteri Yorumlarımızı okumak için sağ üst kısımdaki REFERANSLAR Linkine tıklayabilirsiniz.
- Sepete Ekle Dedikten sonra sitenin sağ üst kısmından Kredi Kartına Taksit- Havale - Kapıda Ödemele Seçenekleriyle ürünü satın alabilirsiniz.
- Sipariş & Bilgi WhatsApp Numaramız : 0 539 730 11 90 
Kutu 96 cm x 21 cm İçi beyaz bez döşemeli Lacivert Sergi Kutusuyla birlikte yollanacaktır

Dekor Temsili Fatih Kılıcı

Orijinal bir kılıç yapma kabiliyeti ile kendini gösteren Denizli Yatağan kasabası, aynı zamanda temsili dekoratif çözümler ile birlikte iyi bir hediyelik eşya sektörünü harekete geçirmiş durumda. Parlak çelik yapısı ve yekpare çelik avantajı ile birlikte bir bütün olarak evinizde bulundurmak isteyeceğiniz bu mükemmel seçenek, gerçekten tarihinizden size bir armağan olarak kabul edilebilir. Son derece hoş ve özenle hazırlanmış kutusu içerisinde rahatlıkla sevgiliye bileceğiniz bu muhteşem ürün seçeneği temsili Fatih kılıcı çok büyük dikkatle ve el emeği göz nuru ile üretilmiştir.

Özellikle tarihe meydan okuyan ve yılların adeta tercümanı olan kaliteli ürün ve seçenekleri ile birlikte, bugün pek çok insanın kendi köşesini oluşturma çabası kaliteli ve nitelikli çalışmalarla destekleniyor. Ürün ve hizmet bakımından göz kamaştırıcı olduğu garanti olan temsili Fatih kılıcı bugün gerçekten insanlar üzerinde pozitif bir etki yaratmaya devam etmektedir. Osmanlı sultanları ve padişahları, elbette ki savaşa giderken çok donanımlı bir şekilde liderlik ediyordu. O dönemde kullanılan ekipman kalitesi kaliteli çelik anlayışı ile birlikte savaş meydanlarında gerçekten askerimize önemli derecede avantaj sağlıyordu. Geçmişten bugüne muazzam yaşayan bir unsur ve hareketli bir kültürü gösterentemsili Fatih kılıcı evinizde en ideal köşeyi hak eden muazzam bir unsur olarak dikkat çekiyor.

Kendi Köşeleri En İdeal Seçenekleri İle Oluşturabilirsiniz

Muazzam ambalajı ve dekoratif sehpa özellikleri ile birlikte size buradan sunduğumuz pek çok kılıcın evinizin en köşesine yakışan bir çözüm olduğunu söylemek doğru olacaktır. Adeta geçmişini canlı tutan ve geleceğine bunu aktarmak isterim bir toplumun nitelikli ürün seçenekleri, bu firmanın üretim anlayışı ile karşınıza geliyor. Elbette ki işin kuralları burada önem taşımakta beraber paslanmaz çelik özelliği hem çocuklar hem de büyükler için gerçekten çok önemlidir.

Nitelikli ve kaliteli ürünlerle birlikte bu konuda çözüm oluşturmaya devam eden firmamız üretim kabiliyeti ve kalitesi ile birlikte gerçekten insanları etkilemiş görünüyor. Harita nitelikli bir fırsat ve kaliteli bir çözüm şeklinde karşımıza çıkan bu muazzam ürünler çok büyük bir dikkatle üretilmiş ve bugünkü yerini almıştır.Temsili Fatih kılıcı hediyelik seçenek olarak mükemmel bir alternatif olurken uygun fiyatlarla birlikte bunu bir fırsat olarak değerlendirilmeli ve hemen harekete geçmelisiniz.

Temsili Fatih Kılıcı Özellikleri

4 milimetre kalınlığında ve 90 cm uzunluğundaki ürün 1100 ile 1200 gram ağırlığında değişmektedir. Dayanıklı ve sağlam kök ceviz malzeme ile yapılmış sap kalitesi yekpare çelik üzerinde gerçekten önemli bir bütünlük sağlıyor. Bir şekilde perçin ile tutturulmuş olan ve sağlam bir yapıyı gösteren malzemenin yanı sıra pirinç balçak kısmı gerçekten bu ürünün daha sağlıklı ve nitelikli olmasını mümkün hale getiriyor. Dayanıklı malzeme ve kullanışlı şekli ile birlikte savaş meydanlarında Türk askerlerine katkı sağlayan ürünler şimdi mükemmel bir tasarımla birlikte ortaya çıkıyor. Hem Türk toplumunun hem de geçmiş kültürünün izlerini taşıyan ve gösteren nitelikli ürün seçenekleri kullanışlı ve görkemli yapısı ile beraber yıllardan beri bu toplumun geleceğine adeta yön vermeye devam ediyor.

Temsili Fatih Kılıcı Fiyatları

Son dönemlerde kaliteli üretim ile beraber firmamız için önemli olan konulardan biri de kılıç fiyatı olarak karşımıza çıkıyor. Görüntü olarak muhteşem sayılar ve fiyat olarak da son derece uygun rakamları gösteren ürün ve hizmet seçenekleri sergileme açısından da önemli avantajlara sahip bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda yapılan her bir alışveriş insanların kültürünü yaptığı yatırım gibi karşımıza çıkıyor. Makul fiyatlarla nitelikli örnekleri yan yana getiren firmamız, üretim kalitesini sürekli yansıtıyor ve Denizli Yatağan kültürünü canlı tutmaya devam ediyor. Yüzyıllara ve geçmişe meydan okuyan o günden bugüne kaliteli çelik üretimini destekleyen bir bölgede, bugün dekoratif çözümler son derece nitelikli bir şekilde karşımıza çıkmaya devam ediyor.

 

ÜRÜNLERİMİZ FİRMAMIZ VARLIĞINI SÜRDÜRDÜĞÜ SÜRECE BİLEME - BAKIM GARANTİSİNDEDİR. BU İŞİ YAPTIĞIMIZ SÜRECE ÜCRETSİZ ŞEKİLDE BAKIM VE BİLEME YAPMAKTAYIZ.
TÜM ÜRÜN GÖNDERİMLERİNDE KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.
TÜM ÜRÜNLERİMİZ KILIÇEVİ-BIÇAKDEPO OLARAK 2 YILLIK GARANTİMİZ ALTINDADIR. HERHANGİ BİR KUSUR DURUMUNDA KOŞULSUZ ŞARTSIZ DEĞİŞTİRİLİR.
TOPTAN ALICILARIMIZ  AY-GÜN-YIL KISITLAMASI OLMAKSIZIN  ELİNDE AZ SATILAN ÜRÜNLERİNİ ÇOK SATILAN BAŞKA MODELLERLE DEĞİŞTİREBİLİR.
TOPTAN ALIMLARDA MİNİMUM SİPARİŞ ADETİ TELEFON GÖRÜŞMESİ SONRASI KARŞILIKLI GÜVENE BAĞLI OLARAK DEĞİŞMEKTEDİR. 
BİR ADET NUMUNE OLARAK ÜRÜNÜ GÖRMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÜRÜN STANDART  ÜRÜN SİTE SATIŞ FİYATINDAN FİYATLANDIRILIR. DAHA SONRAKİ SİPARİŞLERİNDE ÖDEDİKLERİ EK ÜCRET GERİ İADE EDİLİR
YUKARIDA BELİRTİLEN HARİÇ ÜRÜNLERDEN TOPTAN ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ ADET BELİRTEREK ÇAĞRI DESTEK HATTINDAN FİYAT ALABİLİR.
ÜRÜNLER GENELLİKLE ERTESİ GÜN KARGOYA VERİLMEKTEDİR. AMA SİPARİŞ YOĞUNLUĞUNA GÖRE 3-5 İŞ GÜNÜNÜ BULABİLMEKTEDİR.
KE0032 - KE0009 KODLU ÜRÜNLERİN TESLİM SÜRESİ   1-9 GÜN ARASI DEĞİŞMEKTEDİR. STOK DURUMLARI HAKKINDA BİLGİYİ TUNCAY ALTINTAŞ'I ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
ÜRÜNLERİN TAMAMI AKSİ İSTENMEDİKÇE BİLEYLİ VE KESKİN ŞEKİLDE ÜZERİNDE Kİ STANDART YAZILARLA GÖNDERİLİR. ÖZEL YAZI YAZDIRMAK ÜCRETSİZDİR. SİPARİŞTE BUNU BELİRTEBİLİRSİNİZ.
ÜRÜNLER İSTEĞİNİZE GÖRE YAZISIZ - BİLEME YAPILMADAN SADECE KESKİN GÖRÜNÜMLÜ AMA KÖR ŞEKİLDE SİPARİŞ EDİLEBİLİR.
ÇELİKLERİMİZİN TEST VİDEOLARI SİTEMİZ ÜZERİNDE 2 ADET BULUNMAKTADIR. YUKARDA Kİ TÜM ÜRÜNLER BU TESTLERE UYGUNDUR.
TÜM ÜRÜNLERİN REKLAMSIZ DAMGASIZ FARKLI AÇIDAN RESİMLERİ BELİRTTİĞİNİZ E-MAİL ADRESİNE İNDİRME LİNKİYLE GÖNDERİLECEKTİR.

320
görüntüleme
Kapıda yada elden ödeme (nakit)
Kredi Kartı
Havale
Banka Çeki
Senet
Altın
İlan hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız
Test Detay
BENZER İLANLAR
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963