Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

Fatih Sultan Mehmet Han Kılıcı - 60 cm

İlan Kodu: 32537
ADET FİYATI
219
TL
,00
BARTER ORANI
% 0
 
- +
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
Tel : 905433139963
Web : https://www.kilicevi.com/fatih-sultan-mehmet-kilic

 

Malzeme

  • 4034 Kalite Paslanmaz Çelik Isıl İşlem Fırınlarında 52 - 58 Rockwell (HRC) sertliğe ulaşır..AĞZI AÇIKTIR.

  • Isıl işlem aşamalarımız sonrası çelik yüksek korozyon direcine, mekanik özelliklerde artış ve dayanım sağlar.
  • Tasarımını özen ve dikkat ile yaptığımız kılıçlarımızın malzeme tedariğinde Avrupa menşeili Paslanmaz çelikler kullanılmıştır.
  • Bizler ısıl işlem prosesi sonrası kılıçlarımızda,  yüksek aşınma direnci, yorulma dayanımı, sürdürülebilir homojen sertlik eldesi sağlarız.
  • 4034 kalite kılıç & bıçak malzemeleri için, 1000 derecelerin üzerinde belirli proses sürelerinde kademeli ısıtma tekniği sonrası sabit sıcaklıklarda bekletildikten sonra, son teknoloji temper fırınlarında 500-600 derecelerde , 5-6 saat diliminde minimum 2 meneviş ile istenilen sertliğe düşülür.
  • Yapı içerisinde homojen sertlik ve parlak malzeme garantisi verilmektedir.
Kabza Dahil Tam Boy 60 cm 
Kabza ( sap ) Kök Ceviz Malzeme 
Balçak (Çelikle sapın birleştiği kısım) Orjinal Pirinç Malzeme ( Kaplama değildir )
Ağırlık  Belirtilmedi
Açıklama Yekparedir Yani sap, çeliğin üstüne Perçinle montajlıdır. (Darbelere dayanıklı olarak üretilir.)
Kılıcın Ön Yüzeyinde Tuğra + Besmele + Fetih Suresinin İlk Ayeti Yazmaktadır.
Kılıcınızı bakımını temasdan sonra yağ sürüp muhafaza ederek yapabilirsiniz.
Ürünü 7 Gün içinde  İADE edebilirsiniz. Ücretiniz İade sonrası kargo masrafları düşülerek banka hesabınıza yatırılır. 
Dilerseniz siparişi WhatsApp Üzerinden verebilirsiniz.  Sipariş WhatsApp Numaramız : 0 539 730 1190
Daha önce müşterilerimizin bize yorum olarak gönderdiği resimler REFERANSLAR bölümümüzdedir.
Herhangi bir konuda telefon, mail, sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
Kutu & Sehpa Ürün üstüne koyacağınız Sehpasıyla birlikte, gönderilmektedir

 

Dekoratif Açık 60 Cm Fatih Kılıcı

Artık herkesin kendi evinde geçmişine ve kültürüne bir duvar ve köşe ayırması gerekebilir. Bu zamana kadar insanlar duvarlarını basit görünüşlü tablolar ile süslerken, artık size bu konuda mükemmel bir alternatif sunuyoruz. Bugün halen Denizli Yatağan kasabasında üretilen kaliteli çelik malzeme ile ortaya çıkmış olan kılıç modelleri, geçmişten bugüne muazzam bir çevik kalitesini temsil ediyor.

Sağlıklı ve sert çelik ile birlikte, daha önceki dönemlerde ordular savaş meydanlarında muzaffer oluyordu. Osmanlı imparatorluğu ve Selçuklu gibi geçmiş kültürümüzü düşündüğümüz zaman, o dönemden bu zamana kadar kullanılan kaliteli kılıçlar gerçekten Türk toplumunun geçmiş kültürünü bugün halen canlı tutmaya devam ediyor. Fatih sultan Mehmet kılıcı özellikle bu model ile birlikte, hem dekoratif bir görüntü ortaya koyuyor hem de ağzı açık kullanışlı bir yapı sergiliyor. Çelik kalitesi mükemmel olan ve sap kalitesi buna uyumlu olan bu dekoratif seçenek sayesinde, evinize çok canlı ve özel bir köşe yapabilirsiniz.

Dekoratif Çözümler Evinizi Süslemeye Devam Ediyor

Çocuklarınıza anlatacak hikâyeler ve bizzat hikâyeleri canlı tutacak kılıç seçenekleri, geçmiş kültürümüze bakış açınızı değerlendirebilir. Böylesine önemli bir kültüre ve geçmişe sahip olduğumuz gibi, savaş meydanlarında kazandığımız başarıları nedenleri ile birlikte daha yakından görmek istemez misiniz? Son derece özel hazırlanmış ve sertlik kalitesi en üst düzeyde olan çelik yoğunluğu ile birlikte, gerçeğiyle birebir aynı kılıç modelleri buradan karşınıza gelmektedir. Dekoratif ve açık bir şekilde 60 cm boyundaki Fatih Sultan Mehmet kılıcı bugün pek çok insanın rağbet gösterdiği ve evinde sergilemek istediğim muazzam bir ürünü gözler önüne seriyor.

Kılıcı sergileme açısından onun dekoratif görüntüsünü yansıtan bir stant evinizde gerçekten çok hoş bir duruş ortaya koyabilir. Eğer bu muazzam ürünü duvarınızda sergilemek isterseniz evinizin daha otantik bir yapıya kavuşacağını söyleyebiliriz.

Dekoratif Kılıç Çeşitleri Ve Modelleri

Çok geniş bir kategori ile karşınıza çıkan firmamız, hem tasarım hem de üretimi konusunda tüm kabiliyetini en iyi şartlarda sergilemeye devam ediyor. Uygun kılıç fiyatları ile birlikte muhteşem tasarımları karşınıza çıkaran sitemizde gerçekten sizin için hazırlamış olduğumuz mükemmel dekoratif seçenekler bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet kılıcı fiyatları inanın piyasada eşini benzerini bulamayacağınız fırsatlarla beraber size yardımcı olacaktır. Gösterişli ve kullanışlı bir kılıç sahibi olduğunuzda bunun size ve müşterilere katkısı gerçekten inanılmaz boyutlarda sonuç ortaya koymaktadır.

Dekoratif Açık 60 Cm Fatih Kılıcı Özellikleri

Kabza dâhil boyu 60 cm olan bu mükemmel ürün, kök ceviz malzeme sap özellikleri ile birlikte muazzam bir kaliteyi temsil etmeye devam ediyor. Balçak kısmında bulunan orijinal kaliteli pirinç malzeme, bu kılıcı çok daha kaliteli bir kimlik ile desteklemeye devam ediyor. Göz kamaştıran özellikler ve muhteşem bir bütünlük içerisinde elbette ki Yatağan çelik kalitesi çok önemli bir yere sahiptir. Paslanmaz çelik ve kusursuz bir kalite kontrol hizmeti ile birlikte, taşımaktan ve dekoratif olarak sunmaktan keyif alacağınız bir ürün karşınızda ve sizi bekliyor.

Fatih Sultan Mehmet Kılıcı Fiyatları

Dekoratif olarak ağzı açık olan ve 60 cm boyu ile pratik bir görüntü ortaya koyan bu muazzam kılıç evinize yakışacak ve size iyi bir fırsat oluşturacak. Sayfalarımızda uygun koşullarda karşınıza çıkankılıç fiyatları bu konuda bilinçli yatırımcı olan insanların ne kadar doğru tercih yaptığını gözler önüne seriyor. Birbirinden farklı onlarca çeşit kılıç modeli ile karşınızda olduğumuz gibi, her bir model inanın duvarınızı bambaşka bir şekilde süslemeye yetecektir.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, ahşap çerçeve içerisinde basit bir tablonun duvarınızı işgal etmesine müsaade etmeyin. Hem konuklarınızı hem de aile fertlerini etkileyecek bu muazzam nitelikli unsur, geçmiş dönemde askerlerin yakın muharebe silahı olarak büyük zaferlerin oluşumuna katkı sağlamıştır. Keyifle ve gururla sergileyeceğiniz bu muazzam ürün yatağan çelik kalitesi ile üretilmiştir ve gerçekten çok görkemli bir duruşa sahiptir. Kaliteli üretim ve mükemmel tasarımlarla gündeme gelen firmamız uygun fiyatlar konusunda yine size gereken desteği en iyi şartlarda sağlıyor. Kalitesi asla tartışılmayan uygun kılıç fiyatları ile göz kamaştırıcı bir sonuç ortaya koyan modeller, geçmiş yüzyılların tarihini ve kültürünü evinize taşımaya devam edecekFiyatlar, Teslim bölge fiyatlarıdır. Numune ve ürün siparişleri için GEB uygulamasına göre işlem yapılması gerekmektedir.

 

ÜRÜNLERİMİZ FİRMAMIZ VARLIĞINI SÜRDÜRDÜĞÜ SÜRECE BİLEME - BAKIM GARANTİSİNDEDİR. BU İŞİ YAPTIĞIMIZ SÜRECE ÜCRETSİZ ŞEKİLDE BAKIM VE BİLEME YAPMAKTAYIZ.
TÜM ÜRÜN GÖNDERİMLERİNDE KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.
TÜM ÜRÜNLERİMİZ KILIÇEVİ-BIÇAKDEPO OLARAK 2 YILLIK GARANTİMİZ ALTINDADIR. HERHANGİ BİR KUSUR DURUMUNDA KOŞULSUZ ŞARTSIZ DEĞİŞTİRİLİR.
TOPTAN ALICILARIMIZ  AY-GÜN-YIL KISITLAMASI OLMAKSIZIN  ELİNDE AZ SATILAN ÜRÜNLERİNİ ÇOK SATILAN BAŞKA MODELLERLE DEĞİŞTİREBİLİR.
TOPTAN ALIMLARDA MİNİMUM SİPARİŞ ADETİ TELEFON GÖRÜŞMESİ SONRASI KARŞILIKLI GÜVENE BAĞLI OLARAK DEĞİŞMEKTEDİR. 
BİR ADET NUMUNE OLARAK ÜRÜNÜ GÖRMEK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÜRÜN STANDART  ÜRÜN SİTE SATIŞ FİYATINDAN FİYATLANDIRILIR. DAHA SONRAKİ SİPARİŞLERİNDE ÖDEDİKLERİ EK ÜCRET GERİ İADE EDİLİR
YUKARIDA BELİRTİLEN HARİÇ ÜRÜNLERDEN TOPTAN ALMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ ADET BELİRTEREK ÇAĞRI DESTEK HATTINDAN FİYAT ALABİLİR.
ÜRÜNLER GENELLİKLE ERTESİ GÜN KARGOYA VERİLMEKTEDİR. AMA SİPARİŞ YOĞUNLUĞUNA GÖRE 3-5 İŞ GÜNÜNÜ BULABİLMEKTEDİR.
KE0032 - KE0009 KODLU ÜRÜNLERİN TESLİM SÜRESİ   1-9 GÜN ARASI DEĞİŞMEKTEDİR. STOK DURUMLARI HAKKINDA BİLGİYİ TUNCAY ALTINTAŞ'I ARAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
ÜRÜNLERİN TAMAMI AKSİ İSTENMEDİKÇE BİLEYLİ VE KESKİN ŞEKİLDE ÜZERİNDE Kİ STANDART YAZILARLA GÖNDERİLİR. ÖZEL YAZI YAZDIRMAK ÜCRETSİZDİR. SİPARİŞTE BUNU BELİRTEBİLİRSİNİZ.
ÜRÜNLER İSTEĞİNİZE GÖRE YAZISIZ - BİLEME YAPILMADAN SADECE KESKİN GÖRÜNÜMLÜ AMA KÖR ŞEKİLDE SİPARİŞ EDİLEBİLİR.
ÇELİKLERİMİZİN TEST VİDEOLARI SİTEMİZ ÜZERİNDE 2 ADET BULUNMAKTADIR. YUKARDA Kİ TÜM ÜRÜNLER BU TESTLERE UYGUNDUR.
TÜM ÜRÜNLERİN REKLAMSIZ DAMGASIZ FARKLI AÇIDAN RESİMLERİ BELİRTTİĞİNİZ E-MAİL ADRESİNE İNDİRME LİNKİYLE GÖNDERİLECEKTİR.

185
görüntüleme
Kapıda yada elden ödeme (nakit)
Kredi Kartı
Havale
Banka Çeki
Senet
Altın
İlan hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız
Test Detay
BENZER İLANLAR
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963