Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

Bizim Radyo

İlan Kodu: 5958
ADET FİYATI
Değişken
BARTER ORANI
% 50
 
- +
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
Tel : 905433139963

İlan girişi örnek olarak yapılmıştır. 

Reklam saniye bedeli sektöre, döneme ve yoğun kullanıma göre değişeceğinden fiyat teklifi görüşme sonrası verilecektir.

Bizim Radyo, 104.4 frekansında İstanbul ili Güneşli merkezli yayın yapan yerel bir radyo istasyonudur. 2005 yılında kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. Yeni Asya Medya Grubu bünyesinde bulunmaktadır.                                                                           

            Kimi zaman ülkeler arasındaki iletişimde önemli rol oynayan, kimi zaman anne sevgisini kimi zaman derinden hissedilen özlemin ve daha bunlar gibi nice duyguların anlatılmasındaki en büyük etken müzik.

            104.4 Bizim Radyo müziği kültür, sanat gibi kavramlarla birleştirip bu güzel yelpazeden herkesin faydalanmasını hedefleyen bir radyo olmakla gururlu. Yeni yayın döneminde önemli değişikliklerle dinleyicilerin karşısına çıkan Bizim Radyo çocuk yaşlı ayrımı yapmaksızın radyonun tadına her yaştan insanın varması için çalışmalarını büyük bir titizlik ve tabii ki şevkle sürdürüyor.

            Şimdilik İstanbul, Marmara ve internet üzerinden tüm dünyaya yayın vermekte olan radyomuzun hedefleri arasında tabii ki daha da fazla dinleyiciye daha rahat ulaşmak en başta yer alıyor. Yayın akışı dinleyici , klişeleşmiş şehir yaşantısının getirdiği sıkıntılardan biraz olsun uzaklaştırabilmek amaçlı yapılan motive edici, kendisiyle ve hayatıyla empati kurdurabilecek ve bilgilendirecek şekilde hazırlanmıştır.

            Birçok kuruluşta olduğu gibi tarafsız yayın ilkelerini benimseyen radyomuz müzik dinlerken insanların aynı zamanda kültür ve sanat alanındaki her şeyden faydalanması yoksun kalmamasını benimsemektedir. Kaliteli program ve profesyonel programcılardan kurulu olan Bizim Radyo dinleyicilerin merak edeceği ya da bilmediği her konuya değinirken kimi vakit hüzünlenip kimi vakitse eğlendiriyor. Özenle seçilen her konu işlenirken toplum huzuru ve ahlakını bozmadan yeni ve kişisel değerleri de dikkate alarak tarafsız yayın ilkelerine riayet eden radyomuz değerlendirmeye aldığı her konuyu da tamamıyla bilimsel ve kültürel bir yaklaşımla işliyor.

            Aradığınız, vasatın dışında, kültür yayın ayrıcalığı olan doğru, dürüst, tarafsız ve yansız, bilinçli yayın ilkesiyle ilerleyen bir radyo istasyonuysa 104.4 frekansında Bizim Radyo sizlerle.

            Kısacası radyo anlamında aradığınız her şeyi artık bu frekansta bulacaksınız.


410
görüntüleme
Kapıda yada elden ödeme (nakit)
Kredi Kartı
Havale
Banka Çeki
Senet
Altın
İlan hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız
Test Detay
BENZER İLANLAR
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963