Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

YİMEZ MAKİNA

 
FİRMA HAKKINDA
Türkiye’de üretim akışını müşteri isteklerine göre yönlendiren ender firmalar arasında olan Yimez Makine Sanayi 1 Temmuz 1973 tarihinde Aydın’da kuruldu. Birçok alanda üretim gösteren Yimez® Makine Sanayi çok çeşitli ürünlerinin yanındaRömork ve yedek parçaları (TSE Belgeli), kum eleme – taş kırma tesisleri ve pirina odun makinelerini üretmektedir. Eğitimli ve deneyimli personeli ile seri üretimin yanında, gerek özel imalatlarda gerekse ikinci el makinelerin revizyonunda, müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ilke edinen Yimez® Makine Sanayi bu prensibinden asla taviz vermemektedir. 1973’ten beri endüstriyel gelişmeleri yakından takip ederek bünyesinde uygulayan Yimez® Makine Sanayi’nin ana ilkesi “KALİTE GÜVENDİR.”
VİZYON
Gücünü takım çalışmasından alarak, çalıştığı alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren Türkiye'nin lider firmalarında olmaktır.
MİSYON
Şirketimizin temel prensiplerinden ödün vermeden, bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (256) 215 6606
Adres
: Orta Mh. San.Cd. No:39/A Merkez - Aydın / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963