Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

ÜMRAN GÖZ SAĞLIĞI

 
FİRMA HAKKINDA
2005 yılında kurulan Avrupagöz, Türkiye’nin önde gelen göz sağlığı gruplarından biridir.2011 yılından itibaren ülke genelinde artan şube ağı ile yenilikçi ve herkese eşit hizmet felsefesinin öncüsü olmayı amaçlamaktadır. İlk olarak İstanbul Aksaray’da hizmete giren Avrupagöz, 50 uzman doktor ve 750 çalışanı ile İstanbul’da Küçükçekmece, Beşyüzevler, Esenyurt, Sultanbeyli, Bağcılar göz merkezlerinde faaliyet göstermektedir. Ankara, Elazığ, Çorlu, Kütahya, Tekirdağ, Malatya, Isparta ve Trabzon’da da şubeleri bulunan Avrupagöz, hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Kısa bir süre sonra açılacak yeni şubeleri ile Avrupagöz, Türkiye genelinde her noktada hizmet vermeyi hedeflemektedir. 2013 yılı sonuna Suudi Arabistan merkezli Nesmal ve Reaya Holding ile gerçekleştirdiği ortaklıkla birlikte büyümeye devam eden Avrupagöz, sadece Türkiye’nin değil dünyanın da önde gelen referans göz merkezlerinden biri olmak için yatırımlarına hızla devam etmektedir. Avrupagöz Grup kendi uzmanlık alanında, her kesimden hastaların kaliteli sağlık hizmeti ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek yönünde sürekli ve azimli çabaları temsil eder. Avrupagöz, alanında uzman doktorlara, deneyimlerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla birleştiren sağlık personeline, hasta odaklı hizmet anlayışına ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi ünitelerine sahiptir. Avupagöz, Türkiye’de en fazla hastaya ulaşan ve sürekli gelişen, yenilikçi, lider göz sağlığı grubu olarak gelecekte de halkımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya devam edecektir.
VİZYON
Göz sağlığı alanında bilimsel araştırmalar ve uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde güvenirliğe sahip.“ Referans Göz Grubu Olmak ”.
MİSYON
Göz sağlığı alanında bilimsel, vicdani ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede “ Sağlık Hizmetini, En Uygun Fiyatlarla Sunmak”.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 603 6920
Fax
: +90 (212) 603 6924
Adres
: Yeşilova Mh.Bağlar Cd.No.5 Küçükçekmece - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963