Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

RCS LOGISTICS

 
FİRMA HAKKINDA
“RCS Express Logistics ” çok fonksiyonlu gümrükleme, ulaşım ve lojistik şirketidir. İstanbul`daki iş ortaklarımızın TIR filoları, Ro-Ro gemileri, depoları ve deneyimli – bilgili – çalışkan personeli bizim gücümüze güç katmaktadır. “RCS Express Logistics ” firmasının en iddialı olduğu hizmet, Rusya`da en iyi gümrüklemeyi en düzgün ve en hızlı olarak sağlamaktır. “RCS Express Logistics ” karayolu, deniz ve havayolu, ile gelen ürünlerin Rusya`nın Moskova Vnukova Havaalanı Hava Kargo – Karayolu (TIR) ve Konteyner Gümrük Terminali, Moskova Odinsova – Kuntsova - Solnechnogorsk – Pikino - Leningradskiy, Bryansk-Aleksandrovskiy, Roslavl, Mojaysk Karayolu (TIR) - Demiryolu ve Konteyner Gümrük Terminalleri, Novorossiysk, St. Peterburg, Karelia, Vladivostok, Temryuk, Kavkaz Deniz Kargo Limanlari Karayolu (TIR) ve Konteyner Gümrük Terminalleri ile ana Broker`lerin herhangi bir aracısız doğrudan acentalık sözleşmelerimiz ile çalışmakta, böylece en hızlı, zamanında, en düzgün ve en gerçekçi fiyatlarla gümrüklenmesi hizmeti verir ve yasal ithalatı ve ihracatı doğrulayan tüm belgeleri eksiksiz olarak sunar . Ayrıca, “RCS Express Logistics ” şimdilik Hava Kargo – Karayolu (TIR) ve Konteyner için sadece Moskova Vnukova Havaalanı Gümrük Terminali`nde gerçekleştirilen, ve çok kısa süre sonra Bryansk-Aleksandrovskiy kara sınır gümrük terminali, Novorossiysk ve St. Petersburg Deniz Kargo Limanları gümrük terminallerindede uygulanacak olan bu hizmeti sizlere sunacaktır. “RCS Express Logistics ” deniz, hava, kara, demiryolu taşımacılığı ve parsiyel mal taşımacılığı da dahil olmak üzere her türlü taşımacılık hizmetini iş ortakları ile birlikte sunar; Türkiye ve Rusya'da depolama hizmetleri yanı sıra gümrük muameleleri, navlun ve sigorta hizmetlerini de sunmaktadır. Nakliye sisteminin iyi tanımlanmış olması ve iş-takip sistemi, kesin belirtilen süreler içinde navlun teslimatının yapmasını sağlar. “RCS Express Logistics ” Rusya`ya ihracat yapılabilmesi için gerekli olan tüm belgeleri Rusya`daki iş ortakları vasıtasıyla uygunluk ve Rusya GOST sertifikasyon belgesi ve diğer sertifikaları da temin etmektedir. Mükemmeliyete olan tutku, kaliteye olan özel ilgi ve nakliyatın başarıyla yerine getirilmesine olan güven “RCS Express Logistics ” firmamızı büyük boyutlarda olan nakliye işlerini gerçekleştirilmesini ve uluslararası projelerin hayata geçirmesini mümkün kılar. Gelişim için sürekli olan araştırma ve yapılan nakliyenin kalitesine ve güvenilirliğine olan özel ilgi “RCS Express Logistics ” büyük ölçekli yük taşımacılığı ve küresel projeleri hayata geçirmesine olanak sağlar. Son teknoloji potensiyeline sahip olan “RCS Express Logistics ” şirketini şirket yapan özellik bünyesinde barındırdığı personellerinin, Rusya ve Türkiye`deki en iyi iş ortaklarının çalışanlarının emeği, bilgi ve deneyim birikimi “RCS Express Logistics ” firmasını başarılı bir seviyeye çıkarmaktadır .
VİZYON
Vizyonumuz,Türk ekonomisinin lokomotifi durumunda olan dış ticaret firmalarına, başta Rusya ve BDT olmak üzere tüm dünya pazarlarına kolay ve ekonomik erişim fırsatlarını sunan bir numaralı iş ortağı olmaktır.
MİSYON
Misyonumuz, hızlı, ekonomik ve yenilikçi bir anlayış ile, Basitleştirilmiş Gümrük Hattı (BGH) çerçevesinde Türkiye - Rusya lojistiğini kolaylaştırmak ve başta Rusya olmak üzere tüm dünyada ticaretin güvenli ve sürdürülebilir olmasını sağlayarak dış ticaret firmalarına ekonomik katma değer yaratmaktır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: (0212) 662 00 31
Adres
: P.O.Box 33595, Ganesh Plaza; Entebbe Road, 2and Floor, Suite L26 - Kampala / Uganda
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963