Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

ÖZMUTLU TURİZM

 
FİRMA HAKKINDA
Mutlu tur 2006 yılında şahıs firması olarak faaliyete başlamış dokuz [9] yıl şahıs firması olarak faaliyetini sürdürmüş olup 2015 yılında siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla profesyonel iş hayatına geçme kararı almıştır. Faaliyete başladığımızdan bugüne kadar geçen 9 yıllık süreçte, en deneyimli olduğumuz faaliyet alanımız olan Personel Servis Taşımacılığı hizmetimiz; yaptığımız büyük yatırımlar, modern ve dünyaca kabul görmüş markalardan oluşan filomuz, deneyimli insan kaynaklarımız, güçlü teknik destek birimlerimiz ve çağa uygun teknolojik altyapımız sayesinde sektöründe öncü ve her zaman örnek teşkil eden bir boyuta ulaşmıştır. Her gün ilk "Merhaba" sını MUTLU TURİZM konfor ve güvencesiyle dile getirmektedir. MUTLU TURİZM, İstanbul ve Kocaeli illerinde konforlu ve güvenli Personel Servis Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılamak konusunda gösterdiğimiz hassasiyet, hedeflerimizin ve itibarımızın temelini oluşturmaktadır. Bu bağlamda azami müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız Personel Servis Taşımacılığı içerisinde aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır: 1. Hizmet Verecek Araçlar Personel ve öğrenci servisi kullanmakta olduğumuz filomuz olduğumuz dünyaca kabul görmüş markalardan oluşan ve azami 4 yaşındaki araçlardan oluşmaktadır. 2. Araç Giydirilmesi ve Sürücü Üniformaları Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz araçların tümünde tek tip, "MUTLU TURİZM" logolu çıkartmalar ile üzerinde müşetilerimizin logosunun, servis numarasının ve güzergâh isminin bulunduğu tabelalar bulunmaktadır. Hizmet veren tüm sürücülerimiz tek tip, "MUTLU TURİZM" logolu gömlek, kravat, hırka ve mont giyinmektedirler. 3. Araç Takip Sistemi Hizmet veren tüm servis araçlarımızda Araç Takip Sistemi bulunmaktadır. Araç Takip Sisteminin bazı özellikleri: Noktalar Oluşturma: Harita üzerinde uğranması gereken noktaları işaretleyebilirsiniz. Noktasal Bazda Raporlama: Araçların oluşturduğunuz noktalara uğrayıp uğramadığını hangi sıklıkta uğradığını görebilirsiniz. Araç Sürat Bilgisi ve Hız Raporu: Aracın sürat bilgisine ulaşabilir, belirlediğiniz zaman aralıklarında belirlediğiniz sürat limitleri aşımlarını raporlayabilir ve alarm senaryosu oluşturabilirsiniz. Bölge Sınırlaması Özelliği ve Bölge İhlallerini Raporlama: Araç için güzergâh planı oluşturabilir, belirlediğiniz güzergâh dışına çıktığı zamanları görebilir, raporlayabilir ve bölge ihlali için alarm senaryosu oluşturabilirsiniz. İmdat-Panik Butonu: Gasp, tehdit ya da sağlık problemleri gibi karşılaşacağınız tehlikeli durumlarda, imdat butonunu kullanarak, Alarm İzleme Merkezine daha önce bildirilmiş olan yakınlarınıza, Alarm İzleme Merkezi yardımı ile durumunuzla ilgili bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.
VİZYON
Müşetilerimizin beğenise sunduğumuz hizmetlerimizi sürekli geliştirerek ve hizmet alanımızı sürekli olarak genişleterek, kurumsal ve profesyonel yapımızın sürekli gelişimini sağlayarak çalışmakta olduğumuz alanlarda lider ve yol gösterici olmak.
MİSYON
Geliştirmekte olduğumuz hizmet ve ürünlerimizi kalitesinden ve güvenirliliğinden ödün vermeden; iş ahlakımızdan, ticari etiklerimizden ve %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden vazgeçmeden toplumumuza sunmaktır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (262 642) 66 63
Telefon 2
: +90 (536 633) 16 47
Fax
: +90 (530 414) 57 52
Adres
: Güzeller mah. Gençlik cad. No: 45 Kat: 1 D: 6 Gebze - Kocaeli / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963