Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

NET YAPI İNŞAAT

 
FİRMA HAKKINDA
Net Yapı 2005 yılında , 1969 yılından beri Trakya çapında kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren ve tüm Trakya çapında 4000’e yakın konut ,Okul, Kamu İdari Binaları, Lojman ,Stat , Baraj, Köprü, İçme suyu şebekesi, Enerji Nakil Hattı gibi daha birçok farklı proje gerçekleştiren TAŞKIN İNŞAAT ile 1980 yılından bu yana hazır giyim sektöründe yatırımları bulunan Kırklareli’nin köklü firmalarından olan KESER LTD. ŞTİ. ‘ın ortak girişimi olarak kurulmuştur. Her iki firmanın tecrübesini ve birikimini çatısı altında toplayan NET YAPI, kurulduğu günden bu yana da sektöründe ilklere imza atmaya ve büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuiyeti, dürüstlük ve kaliteli iş yapma ilkelerine bağlı, sektöründeki gelişme ve yenilikleri takip ederek, kalitesinden ödün vermeden hizmet etmeye devam etmektedir. 2005 yılında kurulan ortaklık ile gücünü tazeleyen her iki firma, NET YAPI ile gerçekleştirdiği taahhüt yatırımlarını arttırarak faaliyetlerini hızlandırmıştır. Şu ana kadar yapmış olduğu konut projeleriyle öne çıkan NET YAPI, kamu taahhütlerine de devam etmektedir.
VİZYON
Trakya Bölgesinin en iyi inşaat, yapı firmaları arasında yer almak vesürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. Dürüstlük ve güveni ön planda tutarak, koşulsuz memnuniyeti ilke ediniyoruz. Taahhütlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde teslim etmeye özen gösteriyoruz. Disiplinli, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni teknolojileri takip eden, çevre bilinci olan, sektöründe yeniliklere öncü olmak isteyen bir firmayız. Oluşturduğumuz yaşam alanlarının, insanların hayat kalitesini arttırmasını bekliyor ve ona göre çalışmalar yapıyoruz.
MİSYON
Modernlik, mimari mükemmellik,teknolojinin veenerji kaynaklarınınakıllı kullanımıyla doğaya saygılı, standartları değiştiren yaşam alanları yaratmak. Gelecek kuşakların , doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek, bireyler olarak yetişmesini sağlamak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 734 2424
Adres
: Selimpaşa Sanayi Bölgesi 6057 Sk.No:48 Selimpaşa Silivri Silivri - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963