Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

MOBİSİS TEKNOLOJİ

 
FİRMA HAKKINDA
2004 yılında kurulan MOBİSİS, OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) sektöründe saygın ve önemli markalara ait el terminali, barkod yazıcısı ve okuyucusu, endüstriyel ve tüketici segmentine yönelik tablet bilgisayar, kablosuz haberleşme altyapısı, RFID donanımları ve sarf malzeme çözümleri sunmaktadır. MOBİSİS’in sunduğu çözümler, ağırlıklı olarak saha satış sistemleri, kargo ve lojistik firmalarının otomasyon altyapıları, depo otomasyonu, demirbaş takibi, sayaç okuma ve üretim takibini kapsamaktadır. Bu alanlarda yeni nesil teknolojilerin öncüsü olan MOBİSİS, donanımların tam performanslı çalışmasını sağlayacak mobil yazılım ve entegrasyon hizmetlerini de sağlamaktadır. Ürünlerini sunduğumuz Motorola Solutions, Intermec, Zebra, Unitech, Honeywell, Datamax-Oneil, Panasonic ve Datalogic firmalarının katma değer yaratan temsilcisi olan Mobisis, ürünlerin üreticiden çıkıp son kullanıcıya teslimine kadar ki süreci kendisi yönetmekte, profesyonel hizmetler şirketi Proserv aracılığıyla da sattığı tüm ürünlere üretici garantisi ve yetkili servis noktası hizmeti vermektedir. Profesyonel bir ekiple hizmet veren şirketimiz, Türkiye’nin en büyük firmalarının kurumsal mobilite alanında tercih ettiği tedarikçisi olmuş, her yıl büyüyerek 10 yıllık performansıyla başta Deloitte Technology Fast500-EMEA* ve Fast50-Türkiye olmak üzere birçok ödül kazanmıştır. *EMEA: Avrupa, Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinden oluşan ticari bölgeyi nitelendirmektedir.
VİZYON
“Kurumsal Mobilite Çözümlerinde” kusursuz bir müşteri tatmini sağlayarak tüm üretici ve müşteriler tarafından tercih edilen sektörel bir güç haline gelmektir.
MİSYON
Müşteri ve iş ortaklarımıza en üst düzeyde katma değer yaratmak için etkili ve verimli kaynak kullanımı ile akılcı ve öncü yatırımlar doğrultusunda teknolojik yeniliklere ve sektörel ihtiyaçlara uyum sağlayarak “Kurumsal Mobilite Çözümleri” üretmektir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 272 0747
Fax
: +90 (212) 272 0752
Adres
: Esentepe Mh. Gazeteciler Sitesi Hikaye Sk. No:7/2 34394 Avcılar - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963