Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

MC REKLAM AJANSI

 
FİRMA HAKKINDA
* Yaptığımız her işin, geliştirdiğimiz her yöntemin daha iyisinin olabileceğini her zaman hatırlayarak, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermeden Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek * Ürün kalitesi ve güvenirliliğinin, insanların hayatı, yapıların ömrü ve kalitesi ile bağlantılı olduğunun bilinci ile çalışmak * Müşterilerimizin değişen, gelişen isteklerini karşılayacak ürünleri araştırmak, mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek için takım anlayışının oluşturduğu güç birliğini sürekli kılmak * Müşterilerimizin talep ve şikayetlerle ilgili beklentilerini en iyi kalitede ve en kısa sürede karşılamak ve beklentilerin ötesine geçmektir. * Çevremizin gelecek nesillere bırakılacak en önemli miras olduğu bilinciyle; doğa ve kentsel yaşamla bütünleşik, çevreci bir yaklaşımla kaliteli hizmet vermektir.
VİZYON
AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız, deneyimli bir ekibi bünyesinde bulundurmakta, sürekli tasarım yeni ürünlerini pazara sürmektedir. Müşterilerine yakın olmayı hedefleyen firmamız, satış ve proje uygulamaları yapmaktadır. Ülkemiz genelinde profesyonel bayiler aracılığıyla hizmet alanını genişletmeyi hedeflemektedir. * Sürekli yenilikçi bir ruh ile ulusal ve uluslararası pazarlarda büyüyerek değerini sürekli arttıran, ayrıca sektörüne öncülük eden bir kuruluş olmaktır.
MİSYON
CCM Bilişim ve Kart Hizmetleri A.Ş., 2007 yılında kurulmuştur. mekanların ışıksal ihtiyaçlarına cevap vermek ve aydınlatma problemlerine çözümler sunmak, üretimi ve ticareti için Kalite ve uygun çözümün fiyatta değil, mühendislik ve araştırmada yattığına inanır. * Firmamızın yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak * Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetlerini artırmak * Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek * Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak * Sektörümüzdeki gelişmelere katkıda bulunmak ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: 0216 335 48 41
Telefon 2
: 0216 521 13 14
Adres
: Kireç Fırın Sok.No : 24 Bulgurlu Üsküdar - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963