Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

KÜRKÇÜOĞLU JENERATÖR

 
FİRMA HAKKINDA
Kürkçüoğlu Jeneratör, İstanbul Kurtköy'de bulunan modern üretim tesisinde 7kVA - 2500kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları ile senkronizasyon sistemleri üretimi yapmaktadır. Dünyanın önde gelen jeneratör firmaları arasında yer alan Kürkçüoğlu Jeneratör, yurt içinde ve 70'i aşkın ülkedeki satış ve satış sonrası destek hizmetleri ağıyla, inşaat, petrol, gıda, sağlık, eğitim, telekom başta olmak üzere, bir çok sanayi sektörüyle kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamaktadır. Ürettiği ürünlerin %70'ini ihraç eden Kürkçüoğlu Jeneratör, sektöründeki uluslararası fuarlara katılım göstererek, dünya standartlarında ürettiği dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla daha çok ülkede "enerji kaynağı" olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Kürkçüoğlu Jeneratör konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, sahip olduğu kaliteli araçlarla donatılmış montaj hatlarında, tüm iklim koşullarında yüksek performansla çalışmaya elverişli olarak ürettiği dizel jeneratör setlerini müşterilerine sunmaktadır. Faaliyete başladığı 1996 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ana prensip haline getiren Kürkçüoğlu Jeneratör'ün ürettiği bütün ürünler, uzman kalite kontrol personelleri tarafından giriş kontrolünden, nihai ürün kontrolüne kadar, üretimin her aşamasında gerekli fonksiyon, performans ve güvenlik testlerinden, büyük bir titizlikle geçirilmektedir. Yönetim sistemlerini tüm dünyada kabul gören ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 sertifikalarıyla belgelemiş olan Kürkçüoğlu Jeneratör, TSE ve CE standartlarında ürettiği ürünlerini, Türk Patent Enstitüsü'nce tescil edilmiş olan "KJ POWER JENERATÖR" ve "KJ POWER GENERATOR" markalarıyla Dünyada ve Türkiye Cumhuriyeti'nde pek çok kamu kuruluşunun ve küresel markanın jeneratör tedarikçisi olmanın gururunu taşımaktadır. Hedef ve politikalarını periyodik olarak gözden geçiren Kürkçüoğlu Jeneratör, sürekli iyileştirme hedefi kapsamında yaptığı modernizasyon çalışmalarıyla, kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.
VİZYON
Kendi alanında Türkiye ve dünyada bilinir, güvenilir, her zaman iyiyi arayan, pazar payını devamlı arttıran, kaliteden ödün vermeyen, çalışanına ve müşterisine değer veren bir firma olmak.
MİSYON
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve jeneratör sektöründe yeni iş alanları yaratarak ürün gamını genişletip iş hacmini artırmaktır. Çalışan personelinin niteliklerini geliştirip yenilikçi, gelişimci, insana değer veren firma olmaktır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (216) 378 9707
Fax
: +90 (216) 378 9706
Adres
: Sanayi Mh.Uran Sk.No:3/1 Kurtköy Pendik Pendik - İstanbul / Türkiye
Web Site
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963