Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

KARGEM KARİYER

 
FİRMA HAKKINDA
2003 yılında perakende sektörünün nitelikli personel ihtiyacını karşılamak amacıyla faaliyetlerine başlayan Kargem, geçen 13 yıllık süre içinde yurtiçi ve yurt dışındaki birçok kurum ve kuruluşa eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmuştur. Kargem olarak, sektör yöneticileri ve şirket sahiplerinin karşılaştıkları kritik konuları anlayarak, en uygun çözümü bulabilmek için, sahip olduğumuz yakın çalışma standartları ile en gerekli bilgileri toplayıp analizler yaparız. Yaptığımız analizler sonucunda, kurumlara özel destek ve çözüm araçları sunarak yenilikçi ve uygulanabilir stratejiler geliştiririz. Bu sayede sektördeki diğer eğitim ve danışmanlık şirketlerinden farklı olarak, müşterilerimiz için gerçek ve kalıcı değerler yaratırız.
VİZYON
perakende sektörünün en büyük uygulamalı okulunu hayata geçirmek ve bu okulu yabancı bir eğitim kurumuyla entegre ederek global bir bakış açısı kazandırmak.
MİSYON
pazarın ve paydaşların bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre hareket eden ve bu ihtiyaçları en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen, insan gücünün ve teknolojinin avantajlarını doğru kullanarak, güvenilir, esnek ve yaratıcı bir hizmet şirketi olabilmek.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (216) 337 3303
Fax
: +90 (216) 337 3324
Adres
: Sıddıklar İş Merkezi Ankara Asfaltı 105 Evler Halk Sk.No:56/1 Kozyatağ Kadıköy - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963