Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

HASBOY PLASTİK

 
FİRMA HAKKINDA
Hasboy olarak, sıra dışı fikirler üreterek yapılmamış olanı yapmak, sektörlere hayat veren, bilgi paylaşımları olan internet ve dijital projeleri üretmek temel hedefimizdir. Bu kapsamda bizim ile paylaşılan tüm ilginç projeleri değerlendirir, bu projelere yatırım desteği ve danışmanlık hizmeti veririz. Ekibimiz kendi yatırımımız olan ve destek verdiğimiz tüm projelerimizi sürekli takibini yapar ve gelişimini bir takım raporlarla izler. Siz de bizler ile projelerinizi paylaşırsanız ekibimiz en kısa sürede gerekli araştırmaları yapıp size dönecektir. Firma ortaklarımızın plastik sektöründe yarım asırı aşan bilgi ve tecrübesi ile Plastikciyiz.biz mecramız 2014 yılında dijital alemde yerini almış ve plastik sektöründe bir çok kişiyi bir araya getirmiş, sektörün gelişmesine yardımcı olan sektörel bilgi alışverişini sağlamıştır. Plastikciyiz.biz kar amacı güdülmeden kurulmuş , sektörde bulunan tüm birey ve kurumların kendilerini en uygun şekilde tanıtılmasını sağlamakta ve kütüphane niteliğindeki teknik bilgi hazinesi ile herkese hizmet vermektedir.
VİZYON
Algılama ve empati kurma yeteneğimiz ile plastik üretim sektörünün yanı sıra yazılım ve dijital medya sektörüne yeni bir anlayış ve yeni bir bakış açısı getirmek.
MİSYON
Profesyonel ve yenilikçi bir anlayış ile yüksek kalitede danışmanlık hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 671 6050
Fax
: +90 (212) 485 5051
Adres
: İkitelli Organize San.Böl.İpkas San.Sit.10/A Blok No:8 Küçükçekmece - İstanbul / Türkiye
Web Site
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963