Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

GSG GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

 
FİRMA HAKKINDA
Tarihçemiz G.S.G. Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.'nin ortakları çeyrek asırlık iş tecrübelerini ticari hayata geçirmek üzere 1994 senesinde bir araya gelmişlerdir. Ana faaliyet konuları ithalat ve ihracat gümrük işlemleri olup zamanla çalışanları ile birlikte müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini sağlayarak büyümeyi ve kaliteli hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle müşterileri için güven ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Değerlerimiz • Müşterilerimiz velinimetimizdir. • Sürekli en iyi olmak, değişmez hedefimizdir. • En önemli sermayemiz sizlerin güvenidir. • Amacımız sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. • Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma kurallarına uymak, düsturumuzdur. • Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır.
VİZYON
Türkiye genelinde ithalat ve ihracat müşavirlik hizmetlerinde, danışmanlık, yeminli gümrük müşavirliği dallarını yürütebilecek ve yönlendirebilecek rekabet gücü yüksek lider firma olma hedefine ulaşabilmek.
MİSYON
En ileri teknoloji kullanarak, hizmetlerini en yüksek seviyede vererek beklentilerinde ötesinde doğru çözümler üretmek, yarının koşullarını bugünden belirleyerek çalışanların eğitim ve morallerini en üst düzeyde tutmaktır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 653 53 01
Fax
: +90 (212) 653 52 91
Adres
: Çobançeşme Mah. Mithatpaşa Cad. No:17/1 Bahçelievler - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
FİRMA İLANLARI
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963