Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

GENSAN YAPI İNŞAAT

 
FİRMA HAKKINDA
Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, uzman satış ekipleri, yetkili servis ve montaj ekipleri, yedek parça stokları, kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları, kurumsal organizasyon şekli ile tüm yurtta ve yurt dışında hizmet verebilmesi ile siz müşterilerimize her zaman iyiyi sunma gayreti içerisindedir. Gensan ailesine katılan, memnuniyetleri ile bizi tavsiye eden bütün müşterilerimize buradan tekrar teşekkürlerimizi sunarız. Firmamızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.
VİZYON
Çalıştığımız ve yaşadığımız mekanlarda istediğimiz güven, huzur ve rahatlık ortamını sağlayacak, çağdaş, yaşamın gereği olan elektro-mekanik bina donanım sistemlerinin kurulumu, bakımı ve servisi konusunda sektörün lideri olmaktır.
MİSYON
Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektörde yılların verdiği tecrübeyi birleştirip, dünya çapında kendini kanıtlamış lider markaların yüksek kaliteli ürünlerini uzman ekibimiz vasıtası ile en uygun fiyata müşterilerine sunmaktır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (216) 373 2273
Fax
: +90 (216) 373 2708
Adres
: Şemsettin Günaltay Cd.Deniz Apartmanı No:110 D:3 Ayşekadın Kadıköy - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963