Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

EMAKS SAĞLIK MİMARLIK

 
FİRMA HAKKINDA
Geleceği inşa ediyoruz. Bizler sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı ve iç mimari’de çığır açan projelerimizle geleceğe ışık tutmaya devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek iç mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz. Bir başarı öyküsü… Ülkemizin iç mimari ve yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı modern ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır.
VİZYON
İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak
MİSYON
Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu mekanlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: 0553 927 2687
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
FİRMA İLANLARI
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963