Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

ELEVATORSAN

 
FİRMA HAKKINDA
Elevatorsan® 2005 yılından bugüne kadar; tohum bakliyat işleme ve iyileştirme, z tipi elevatörler, devirmeli tip elevatörler, helezonlar, karıştırıcı mikserler, pvc-modüler-konveyör bantlar, aeromekanik konveyörler, esnek vidalı konveyörler, çimento/alçı/kalsit siloları gibi taşıma ve depolama sistemlerinin önemli elemanlarını titizlikle üretmektedir. Taşımak ve depolamak istediğiniz ürünlerinize göre (ister sıcak ister dondurulmuş ister asidik kimya ürünleri isterse de gıda ürünleri) gerekli araştırma-geliştirme çalışmaları yapılıp güzel sonuçlar elde etmek için yoğun çaba sarf etmektedir. Elevatorsan®’ da isteğinize uygun her türlü taşıma ve depolama sistemi hakkındaki probleminize muhakkak çözüm bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taşıma ve depolama ile ilgili problemlerinizi çözmek elevatörsan için büyük bir keyiftir. Elevatorsan® yapmış olduğu tasarımlarını cad/cam ortamında oluşturup gerekli analizlerini yaptıktan sonra üretime geçmektedir. Elevatörsan üretmiş olduğu ürünlerin sac aksamlarını ister krom-nikel (paslanmaz) ister karbon çeliği olsun tamamının lazer ortamında kesimlerini yaparak uygulamaya geçmektedir.
VİZYON
Elevatorsan® Taşıma ve Depolama Sistemleri olarak bu sektörün ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmeyi başaran ve ilk akla gelen firma olmak. Bu sektörde en çok tercih edilen daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerinin üstünde üretim yapmak ve anahtar teslimi tesis kurma yolunda dünyada alternatifi olmayan lider bir firma olmak. Başladığı ilk günden bugüne azim, heyecan ve istekle çalışan firmamızın hedefi, en üst seviyede müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlamaktır.
MİSYON
Müşteri memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir. Yılların vermiş olduğu tecrübe sahibi uzman kadromuz, modern yönetim anlayışı ve üstün teknoloji projelendirme kabiliyetimiz ile dünya standartlarında kaliteli, güvenilir ve Size özel makineler üretmek. Doğru, etik değerlere uygun ve çözüm odaklı ticaret anlayışımız içinde, sunduğumuz ideal çözümler ile müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak. Tohum bakliyat iyileştirme ve iyileştirme Makinelerini, Taşıma ve depolama sistemlerini tesisinize kazandırmanın yanında proje ve danışmanlık hizmeti vermek. Satış sonrası montaj, kontrol ve teknik bakım problemlerinde müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (332) 345 2429
Adres
: Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi 10651.Sokak No:17 Karatay - Konya / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
FİRMA İLANLARI
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963