Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

ECHOMAR GÖRÜNTÜLEME

 
FİRMA HAKKINDA
Echomar Sağlık Grubu 24 yıllık birikimi ve tecrübesi ile uzun yıllardır en iyi hizmeti, kalite standartları çerçevesinde en güvenilir şekilde veren, ülkenin en önde gelen sağlık kuruluşları arasındadır. 1986 yılında kurulan Avrupa ve Anadolu yakasında Görünteleme Merkezleri'nde son teknoloji donanımlarında ilk sıralardadır., Echomar; işinde uzman, üstün nitelikli, insana değer veren deneyimli bir ekibe sahip, ileri derecede gelişmiş alt yapısı, donanımı, insan kaynakları, uluslararası standartlarda kalite anlayışı ve uygulamaları ile verdiği hizmeti en etkin şekilde hastalarına sunmaktadır. Geniş cihaz parkuruna sahip Echomar; teknolojiyi yakından takip ederek görüntüleme ve tanıda, dünyadaki yeniliklerin Türkiye'ye taşınmasına öncülük etmiştir. Konusunda üst düzeyde bilgi, deneyime sahip uzman doktor, teknik personeli ile güvenilir sonuçlar ve raporlamalarda en çok tercih edilen Görüntüleme Merkezi ve Poliklinik konumuna gelmiştir. Dünyadaki teknolojik yeniliklerin takip edilmesiyle bunların ülkemizde Echomar bünyesinde sürdürülebilir yatırımlara dönüşmesinde öncülük etmiştir. Echomar sağlık hizmetlerine paralel olarak yapılmakta olan Pazar araştırmaları neticesinde oluşan talep ve ihtiyaçların karşılanabilmesi için yeni şube ve teknolojik yatırımlarını kurumun stratejik planları doğrultusunda yapmaktadır. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır. Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz. Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilinci ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız. Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız. Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunacağız. Kurumumuzun vizyonu, misyonu ve politikaları doğrultusunda aldığımız ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekliliğini sağlayacağız. Aktif olarak Açık Mr (Emar) ve Kapalı Mr (Emar), Bilgisayarlı Tomografi, Kemik Dansimetri, Ultrasonografi ultrasyon (USG), Renkli Doppler, Dijital Anjiyografi
VİZYON
Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
MİSYON
Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 246 04 80
Telefon 2
: +90 (533) 370 03 97
Adres
: 19 Mayıs Cd. No: 5 Şişli 34360 Şişli - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963