Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

.BURDA BEBEK

 
FİRMA HAKKINDA
Burda Bebek A.Ş. tarafından 1998 yılında yaratılan Wee Baby markası Türkiye’de köklü bir geçmişe sahiptir. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tamamıyla yerli sermaye ile Türkiye’de dünya standartlarında üretim yapan Burda Bebek A.Ş., Bebsi markalı ürünleriyle 1986 yılında ilk olarak piyasaya giriş yapmıştır. Bebe bardağı ve diş kaşıyıcısı olmak üzere iki çeşit ürünle kendini tanıtan firma, gördüğü ilgi karşısında ürün çeşitlerini artırarak büyümeye devam etmiş ve bu sektörde var olan bir boşluğu da doldurmayı başarmıştır. Burda Bebek A.Ş. dünyada meydana gelen gelişmeleri sürekli takip ederek sektörde değişen sağlık standartları, yükselen kalite esasları ve bilinçli tüketici gibi parametreleri göz önüne alarak üretim yapısında değişikliğe gitmiş ve 1998 yılında büyük üretim yatırımları yaparak Wee Baby‘i dünya standartlarında bir Türk markası olarak yaratmıştır. 1998 yılından bu yana annelere ve en değerli varlıkları olan bebeklere her türlü sağlık standardı ve kalite standardını sağlayarak üretim yapan Wee Baby, Türkiye’de ilk TSE belgesi ile birlikte Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı üretim izni alan firma ve marka olmayı başarmıştır. Wee Baby’nin yerli sermaye ve yerli üretim prensibiyle hareket etmesinin temel nedeni, kaliteli ürünleri tüketicisiyle en ucuz fiyata buluşturma gayretidir. İşte bu gayretin sonucudur ki, Wee Baby en çok tercih edilen marka olarak sektörde lider konumuna yükselmiştir. Ayrıca Wee Baby 100 adet anne ve bebek ürün çeşidiyle de tüketicisinin her türlü ihtiyacına cevap verebilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
VİZYON
- Wee Baby ile Türkiye’ye yatırımlarımızı devam ettirerek , sizin güvendiğiniz markanız olmayı sürdürmek. - Wee Baby Türk markamızla dünyada sayılı markalar arasında yerimizi almak ve bunun için her türlü yatırımı gerçekleştirmek. - Prensiplerimiz doğrultusunda size ve en değerli varlıklar olan bebeklerimize kaliteli ,sağlıklı ve hayatı kolaylaştıran ürünler sunmaya devam etmek.
MİSYON
- Wee Baby olarak en büyük misyonumuz Türkiye' ye ve Türk insanına yatırım yaparak ülkemize faydalı ve yararlı olmaktır. Bu nedenle ürünlerimizin hepsi yerli üretim olup Türk markasıdır. - Wee Baby olarak sürekli değişen ve gelişen dünya kalite standartlarına uyum sağlamak için kendimizi ve üretim sahamızı yenilemek ve geliştirmek. - Dünyada sağlık alanında yapılan bilimsel çalışmaları takip ederek ürünlerimiz üzerinde değerlendirmeye almak ve uygulamak. - Uygun fiyat politikamızla her kesimin kaliteli ve sağlıklı ürünlere ulaşmasını ve kullanmasını sağlamak.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 876 34 00
Fax
: +90 (212) 876 50 51
Adres
: Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Mermerciler San. Sit. 9. cad. No:12 - Bodrum 1-2-3 - Yakuplu Beylikdüzü - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963