Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

BÜLÜM STAR GİYİM

 
FİRMA HAKKINDA
İZOKAP hayallerinizi usta elleri ve engin tecrübesiyle seçtiğiniz mekanlarda gerçeğe dönüştürüyor. Kaliteli hizmet ve kaliteli işçilik anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Dekorasyon, dizayn, ustalık ve yenilikçi yaklaşım anlayışı ile bütünleştiğinde ortaya kalite çıkar. Ve bilinir ki ticaret sektöründe zirvede olabilmenin tek koşulu yenilikçi yaklaşım anlayışıdır. Ve kaliteli her proje de beraberinde ticari ünvanımıza yeni bir başarı rozeti kazandırır. Sanaatkar ellere sahip usta personelimiz ile mekanlarınızı hayal ettiğiniz gibi gerçeğe dönüştürüyoruz. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. İnşaat, dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın. Uygun fiyat garantimiz ve zamanında teslim ilkemizdir. Biz “İZOKAP ” olarak belli prensiplerle çalışırız. Müşterilerimizle gerek İnşaat yapımında, gerek İnşaat alım satımında, alçı dekorasyon birimlerinde, gerekse tadilat, tamirat alanında keşif çıkartırız. Müşterimizin bizden istediklerini aşamalandırıp kendimize bir yol haritası oluştururuz. Yaşam alanlarınızı daha pozitif, daha neşeli, daha enerji dolu vizyonu geniş alanlara dönüştürmek için çaşıyoruz. Evinizin, ofisinizin, iş alanlarınızın içinde esmeye başlayan değişim rüzgarını hissedin. Her yeni gelen gün, dünün yerini alırken yaşadığımız alanlarda da tercihlerimizi yenilikten yana kullanalım. Daha kaliteli, daha özgür ve farklı…
VİZYON
İzokap.Com.Tr nin sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, Türkiye ve özellikle İstanbul üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.” Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla İzokap.Com.Tr ’yi gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır. İzokap'ta, “Fayda Gözeten Performans” adını verdiğimiz ilkeyi gerçekleştirmek için; yaptıklarımızla toplumda olumlu bir etki bırakırken aynı zamanda iş ve finansal açıdan da başarı elde etme konusunda kararlıyız. Üstün ve sürdürülebilir bir mali performans ve hissedarlarımıza değer sağlamak için var gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz. Sosyal ve çevresel konuları ele alarak; ayrıca toplum, çevre ve yetenek sürdürülebilirliğinden oluşan hedef gündemimizi de yerine getirmekteyiz.
MİSYON
İZOKAP sektöründe;Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, güvenilir, inşaat değer zincirinin her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir İZOKAP şirketidir. Misyonumuz, “Fayda Gözeten Performans” vizyonu doğrultusunda İzokap Dış cephe, teras çatıları, beton, şap, karomazik traverten işine odaklanan, Türkiyenin en büyük şirketi olmaktır. Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlara büyüme ve zenginleşme fırsatları sağlayarak yatırımcılarımız için finansal ödüller üretmeyi amaçlıyoruz. Ve yaptığımız her işin içinde dürüstlük, adalet ve bütünlük arıyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (216) 345 46 07
Fax
: +90 (216) 349 75 88
Adres
: Osmanağa, Çilek Sok. No:33 D:1, 34714 Kadıköy - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963