Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

ASAL METAL

 
FİRMA HAKKINDA
Firmamız 2006 yılında yüzey işlem alanında faaliyet göstermek amacıyla Cesur ÖZDOĞAN tarafından kurulmuştur. Bu sektörün iki ana kolu olan kumlama ve vibrasyon konularında uzmanlaşmış durumdadır. Firmamız üretim ve sarf malzemesi satışı konusunda derin bir bilgi birikimine sahiptir. Kuvvetli satış destek hizmetleri ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Alanında kendi kalitesini kanıtmış firmalardan yaptığı sarf malzemelerini uygun fiyat politikası ile çalışma arkadaşlarına sunmaktadır. Kumlama makineleri, kumlama kabinleri ve kumlama kazan üretiminde yılların verdiği tecrübeye sahiptir. Özellikle kumlama kabini ve kazanlarını stoktan hızlı bir şekilde teslimatını yapmaktadır. Ayrıca bu makinelerde kullanılan çelik misket, çelik grit, cam küre, alüminyum oksit , garnet vb aşındırıcılar rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır. Bu makinelerde kullanılan yedek parçalar kaliteli ve hızlı teslim prensibi ile tedarik edilmektedir. İkinci faaliyet alanımızda olan vibrasyon makine üretimi ve bunlara ait aşındırıcı ve sıvıların sağlanmasında güçlü bir alt yapıya sahiptir. Burada kullanılan seramik, porselen , plastik taşların talep edilen bütün ölçü ve şekiller firma stoklarımızda mevcuttur. Bu işlemin en önemli ürünü olan parlatma ve çapak alma sıvıları da yüksek kalite anlayışı ile müşterilerimiz hizmetine sunulmaktadır. Sonuç olarak firmamız yüzey işlem sektörünün en tecrübeli ve saygın firmasıdır.
VİZYON
Firmamızın ana vizyonu; kullanıcı ve tedarikçi ile ortak takım ruhu oluşturmak, malzeme tedariki yanında sektörde deneyimli mühendis kadrosu ile ihtiyaç duyulan teknik desteği sağlayarak AR-GE alt yapılı ve ileriye dönük veri bankasına sahip çalışmalar yapmaktır. Bu çalışmalar yüzey işlemlerin önemli kolları olan kumlama işlemi, vibrasyon işlemi ve yardımcı döküm malzemeleri alanlarında yoğunlaşmaktadır.
MİSYON
Firmamızın uzman kadrosu; yurt içi ve yurt dışında ki sektörel yenlikleri, yayınları en kısa zamanda çalışma arkadaşlarına kazandırmayı görev edinip; kumlama, vibrasyon ve yardımcı döküm malzemeleri konuyarında yüksek verim, düşük maliyet ile en ekonomik çözümler üretmeyi temel misyon olarak kabul etmiştir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: +90 (212) 549 8190
Fax
: +90 (212) 549 8191
Adres
: İkitelli OSB Eskoop Sanayi Sitesi C6 Blok No:345 - İkitelli Başakşehir - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963