Sepetiniz boş...
GİRİŞ YAP
İLAN VER
Paylaş

AB YAPI

 
FİRMA HAKKINDA
Güvenli, Kaliteli ve modern yapılar inşa etmeyi kendisine ilke edinen AB Yapı bu çalışmalarını estetik ile birleştirerek müşterilerine ferahlı ve huzurlu bir ortam oluşturmak adına Beykoz'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne projelendirmeden anahtar teslimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında kaliteli iş yapmayı benimseyen şirketimiz anahtar teslim villa inşaatları ve endüstriyel yapılar (Fabrika binaları, uçak hangarları vs.) konusunda tecrübe sahibidir.
VİZYON
Kuruluşumuzdan beri, bir yandan yaratıcılığa saygı bir yandan da gelişen teknolojiye bağlılığımızı koruduk. Profesyonel kadro, iş güvenliği ve müşteri memnuniyetini ilke kabul ederek yaşama geçirdiğimiz villa konut ve uçak hangarı projelerimiz, ilkelerimizin doğruluğunun kanıtıdır. Biz; konularında iyi yetişmişi, dürüst, ilkeli, deneyimli insanlar ile çalışıyoruz. Tasarımda, yapımda ve montajda kaliteyi ön plana alarak ve taahhüt ettiğimiz işleri zamanında, standartlara uygun olarak tamamlıyoruz. Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek noktaya çıkarmayı, değişen müşteri beklentilerine en hızlı biçimde cevap verebilmeyi, kaynaklarımızı doğru şekilde kullanmayı ve hizmet sunduğumuz her yeni kurumla bir bütün oluşturmayı zirvemiz olarak kabul ediyoruz. Her müşteriye sunduğumuz kalite ve hizmet referansımız; her referans ise reklamımızdır.
MİSYON
Topluma karşı sosyal sorumluluklarımızın bilincinde ve çevreye saygılıyız. İmzamız olan her işte bunu gösteriyoruz; bir yandan da iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon
: 216 465 3874
Telefon 2
: 216 465 3875
Adres
: Acarkent Mh. Acarkent 4. Cadde T17/2 34800 Beykoz - İstanbul / Türkiye
BROKER BİLGİLERİ
C. AHMET DURGUT
C. AHMET DURGUT
Cep Telefonu
+90 (543) 313 9963
Broker Bilgileri
FİRMA İLANLARI
KURUMSAL HABERLER
HABER LİSTESİNE KAYDOLUN
SOSYAL AĞLAR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 (543) 313 9963